Dňa 16.9.2019 sme otvorili novovybudovaný Dom seniorov Sv. Urban.

Dom seniorov Sv. Urban sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite obklopenej prírodou,v časti Majdán, v Horných Orešanoch.

Kapacita domova je 17 lôžok. Celé zariadenie je bezbariérové, disponuje 2 a 3 – lôžkovými izbami, ktoré sú priestranné a vzbudzujú pocit útulnej a domáckej pohody. Služby sú poskytované na vysokej úrovni. O klientov sa stará odborný personál, a veľkou výhodou pre rodiny aj samotných klientov je, že zariadenie bude mať vlastného lekára. Klienti taktiež dostanú aj náramok záchrany (prvej pomoci).

O aktivity počas bežných dní sa postará náš sociálny pracovník, ktorý klientom ponúka širokú škálu využitia každodenného pobytu u nás, ako napr. muzikoterapia, relaxačné cvičenia, kognitívne tréningy na pamäť, arteterapia, vychádzky do prírody, organizovanie výletov a spoločenských aktivít, atď. Všetko samozrejme prihliadajúc na zdravotný stav a možnosti klienti.

Príďte sa presvedčiť o kvalitách a výhodách zariadenia. Tešíme sa na Vašu návštevu! Sme presvedčení, že vaši starkí u nás nájdu vytúžený pokoj, zaslúžený oddych, príjemné prostredie aj vzhľadom na malú kapacitu nášho zariadenia a veškerú potrebnú odbornú starostlivosť!

Bližšie info 0948 151 409, 0948 152 409, dompreseniorov@gmail.com.